Dodaj ogłoszenie

7,00 €/h

Kelnerka – praca w Holandii

  • Miasto: Den haag
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2013 14:18

Oferta pracy na stanowisku kelnerki w barze w Holandii (Den haag) od sierpnia 2013. Praca w Holandii na umowę o pracę z wynagrodzeniem 7 EUR/h. Zapewnione zakwaterowanie.

Szczegóły oferty pracy…

Zatrudnię dwie kelnerki do nowo otwartego polskiego baru w Holandii. (praca od sierpnia).

Wymagania:
– uczciwość
– pracowitość
– pełna dyspozycyjność
– język angielski
– umiejętność pracy w zespole
– atrakcyjny wygląd, mila aparycja

Obowiązki:
– zbieranie zamówień od klientów
– utrzymywanie miejsca pracy w porządku

Oferuje:
– stałe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
– umowę o prace
– wynagrodzenie w systemie motywacyjnym z podstawa 7 e na godzinę
– zakwaterowanie
– pomoc i opiekę w języku polskim

CV wraz ze zdjęciem oraz ewentualne pytania proszę kierować na adres paulanova6@gmail.com

ID ogłoszenia: 38551702030cbff0

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: barnowy
  • Zarejestrowany: 18 kwietnia 2013

Inne ogłoszenia dodane przez barnowy

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie ogłoszenia dodane przez barnowy »