Dodaj ogłoszenie

Niemcy

Hydraulik praca Niemcy

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 12:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
photo3

Praca w sektorze budowlanym w Niemczech. Potrzebny od zaraz doświadczony hydraulik z językiem niemieckim do prac hydraulicznych, montażowych przy instalacjach wodno-kanalizacyjnych.

Agencja Pracy Polonica wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego kontrahenta pracowników na następującym stanowisku:

Hydraulik/ Instalator sanitarny
Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
– legalną pracę na terenie Niemiec
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe +diety
– pracę na pełny etat (możliwość nadgodzin),
– pakiet socjalny
– tłumaczenie dokumentacji pracowniczych,
– zakwaterowanie zapewnia pracodawca- opłaca pracownik,
– stałą opiekę konsultanta polskojęzycznego,
– Kindergeld i zwrot podatku po każdym przepracowanym roku

Obowiązki:
– typowe prace hydrauliczne,
– prace montażowe,
– instalacje wod-kan,

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– wykształcenie kierunkowe zawodowe (nie jest wymagane, ale mile widziane),
– doświadczenie w branży,
– prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy:
aplikuj@agencjapracy-polonica.pl
lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Hydraulik”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 71 723 79 96

ID ogłoszenia: 814539af16ddb475

Linki sponsorowane