Dodaj ogłoszenie

9.41 netto

Blacharz samochodowy – Holandia

  • Miasto: Weert
  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 7 listopada 2013 14:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
PRAN_logo

Dla naszego klienta, holenderskiej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy pracowników w zawodzie:

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Zadania na stanowisku:
– samodzielna praca montażowa samochodu
– wyklepanie blachy samochodu
– prostowanie samochodu, który jest zdeformowany
– obróbka wstępna np. szlifowanie blachy

Wymagania:
– udokumentowane doświadczenie w branży samochodowej jako blacharz samochodowy
– umiejętności spawalnicze zgodne z normami w sektorze samochodowym mile widziana
– umiejętność obsługi DIGITAL SPOTTER
– prawo jazdy kat.B i samochód
– dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Oferujemy:
– stałą pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– bezpłatne zakwaterowanie

Proszę przysłać CV w języku angielskim/niemieckim lub holenderskim na adres maja.jezierska@pran.pl
Tel. +48 77 54 39 125
Agencja PRAN – specjalista w dziedzinie rekrutacji i selekcji polskich pracowników w zawodach produkcyjnych i technicznych na rynki międzynarodowe. Koncentrujemy się na interesach i potrzebach zarówno pracodawcy, jak i pracownika.
TO STRATEGIA, KTÓRA NAPRAWDĘ DZIAŁA!
Posiadamy certyfikaty KRAZ Nr 1223.
Region: Południe Holandii

ID ogłoszenia: 935266501c87444

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: MajaPran
  • Zarejestrowany: 23 sierpnia 2013

Inne ogłoszenia dodane przez MajaPran

Ostatnie ogłoszenia dodane przez MajaPran »