Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

praca Niemcy

Aktualne oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech

  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 12:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Leader Service International S.A., poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku: Opiekunka osób starszych w Niemczech

Aktualne oferty pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech:

Początek pracy: 15.08.2013
Miejsce: HOHENASPE
Do opieki jest 84-letnia Pani, która ma 160 cm wzrostu i waży ok 51 kg. Podopieczna mieszka sama, jest pod stałą opieką pielęgniarki, budzi się w nocy. Pani ma Pflegestufe II, cierpi na lekka demencje, po złamaniu szyjki kości udowej porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego (obecnie jest na intensywnej rehabilitacji).

Początek pracy: 02.08.2013
Miejsce: Karlsfeld
Do opieki jest 90-letnia Pani, która ma 150 cm wzrostu i waży ok 55 kg. Podopieczna porusza się przy pomocy rollatora oraz wózka inwalidzkiego, jest inkontynentna i ma problemy z oddychaniem.

Początek pracy: od zaraz
Miejsce: Hannover
Do opieki jest 54-letni pan, który ma 181 cm wzrostu, waży ok 45 kg. Podopieczny cierpi na zanik mięśni i porusza się na wózku inwalidzkim, wymagana jest również opieka w nocy. Przychodzi pielęgniarka.

Początek pracy: 01.09.2013
Miejsce: Hardegsen
Do opieki jest 33-letnia pani, która ma 180 cm wzrostu, waży ok 55 kg. Kobieta jest całkowicie sparaliżowana po wypadku, porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego. Wymagana jest opieka również w nocy.

Początek pracy: 10.08.2013
Miejsce: Wedemark
Do opieki jest 87-letni pan, który ma 160 cm wzrostu, waży ok 76 kg. Podopieczny jest osobą leżącą, jest częściowo sparaliżowany i inkontynentny, czasem jest wymagana opieka również w nocy. Pan jest pod opieką pielęgniarki.

Wymagania:
– Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
– Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
– Miłe usposobienie
– Preferowane osoby niepalące

Zadania:
– Zapewnienie opieki osobie podopiecznej
– Pomoc w wykonywaniu codziennych czynności
– Zapewnienie towarzystwa osobie podopiecznej

Oferujemy:
– Legalną pracę w Niemczech
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– Ubezpieczenie
– Zwrot kosztów podróży
– Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz pomoc ze strony pracowników Leader Service International

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego e-mail:
opiekunka@lsisa.pl

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S.A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).

ID ogłoszenia: 59851f8da9d7ba66

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.